قسمت اول کلیپ مردم سلام

قسمت اول مجموعه کلیپ های خبری مردم سلام

با موضوع دوربین های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر بافق

ارائه شده توسط سایت خبری تحلیلی بافق پویا

 

دانلود فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

” مراسم نور افشانی”بمناسبت دهه مبارک فجر

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، یکشنبه یازدهم بهمن ماه ساعت ۹ شب بر فراز بام هتل نیکان مراسم نور افشانی برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، روابط عمومی و پایگاه نبی اکرم(ص)شرکت سنگ آهن با همکاری هتل نیکان بافق، “مراسم نور افشانی” بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، یکشنبه یازدهم بهمن ماه ساعت ۹ شب بر فراز بام هتل نیکان برگزار خواهد شد.

 

photo_2016-01-30_11-07-12

توسعه زیر ساخت های بهداشت و درمان شهرستان بافق با مشارکت شرکت سنگ آهن مرکزی

دکتر دانشی: مساعدت نقدی سنگ آهن به بهداشت و درمان شهرستان را مبلغی بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در بخش بهداشت مساعدت یک میلیارد تومانی به ساخت ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان بافق شده که به نوعی سنگ آهن در این امر ۵۰ درصد سهیم بوده است.

 

دکتر دانشی

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، خبرنگار مادر مصاحبه ای با مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق به بحث و گفتگو نشست.
رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر نحوه ارتباط این سازمان با شرکت سنگ آهن بیان کرد: در این چند ماه اخیر بدین صورت بوده که با حضور مدیرعامل محترم شرکت، مسئولان دانشگاه شهید صدوقی یزد و مسئولان محلی ذیربط، جلسات مشترکی چه در یزد و چه در بافق انجام پذیرفته و مشکلات و مسائل موجود مطرح شده است.
مسعود دانشی ادامه داد: در این جلسات قبول مساعدت مدیرعامل سنگ آهن به مجموعه بهداشت و درمان بافق در قبال تعهداتی بوده که از مسئولان دانشگاه گرفته شده است.
وی سپس گفت: کمک هایی که شرکت سنگ آهن مرکزی به این مجموعه داشته؛ بخش های بهداشت، اورژانس و بیمارستان و همچنین کمک هایی در رابطه با اعزام بیماران از بیمارستان بافق به یزد را در بر می گیرد.
این مسئول میزان مساعدت نقدی سنگ آهن به بهداشت و درمان شهرستان را مبلغی بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در بخش بهداشت مساعدت یک میلیارد تومانی به ساخت ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان بافق شده که به نوعی سنگ آهن در این امر ۵۰ درصد سهیم بوده است.
دانشی اظهار کرد: همچنین این شرکت در رابطه با مبارزه با بیماری سالک در شهرک آهنشهر و روستای مبارکه (در زمینه جونده کشی) نیز کمک کرده است.
وی در ادامه گفت: در بخش اورژانس ۱۱۵ بافق تاکنون بحث خرید مانکن آموزشی بوده که به مبلغ ۳۰ میلیون تومان خریداری شده است.
کمک به ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی جدید بافق، مورد بعدی بود که رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق بدان اشاره نمود و سهم مشارکت شرکت در این پروژه را ۳ و نیم میلیارد تومان ذکر کرد.
وی بیان داشت: خرید دستگاه های سی تی اسکن به مبلغ ۲ میلیارد تومان، میکروسکوپ جراحی چشم به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، لاپراسکوپ به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان و فیکو به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان از دیگر مساعدت های مدیرعامل سنگ آهن مرکزی است که می توان خرید سایر تجهیزات مانند الکترو شوک، فوتوتراپی، دستگاه نوار قلب، پالس اکسی متر، ماشین بیهوشی، تخت و … به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را نیز بدان ها اضافه کرد.
دانشی در بخش دیگر این گفت و گو ، ضمن اینکه از افتتاح ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان بافق در دهه فجر جاری و اتمام اسکلت بندی بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان خبر داد؛ افزود: دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) هم اکنون در حال بهره برداری می باشد.
وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در پروژه های بهداشتی و درمانی بافق اذعان کرد: مشارکت های مسئولان دانشگاه بصورت تزریق ریالی، اعزام متخصص چشم تمام وقت، کسب برخی مجوزهای لازم و خریداری سایر تجهیزات مورد نیاز بیمارستان بوده است.
این مسئول در خصوص میزان پیشرفت بخش بهداشت و درمان بافق گفت: در سال های قبل اگر شهروند بیمار نیاز به جراحی چشم و یا سی تی اسکن داشت می بایست به یزد مراجعه کند ولی امروزه به گونه ای شده که در زمینه درمان حتی از شهرستان ها و روستاهای مجاور نیز بیمار جذب می شود. البته هنوز نیاز به پیشرفت دیده می شود.

مسعود دانشی در بخش پایانی این گفت و گو اظهار کرد: لازم می دانم از زحمات آقای عسکری مدیرعامل محترم شرکت سنگ آهن قدردانی کنم چون مساعدت هایی که در این چند سال اخیر به شبکه بهداشت و درمان بافق شده در هیچ دوره ای سابقه نداشته است. انشااله کمک های ایشان و مجموعه پایدار باشد تا بتوانیم در این شهرستان خدمات بیشتری با تعرفه دولتی برای مردم عزیز انجام دهیم.

 

متن پیام تسلیت مدیر عامل شرکت سنگ آهن بمناسبت درگذشت پدر شهیدان ابراهیمی مقدم

در پی درگذشت پدر شهیدان ابراهیمی مقدم مدیر عامل شرکت پیامی صادر نمود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، در پی در گذشت پدر شهیدان ابراهیمی مقدم مدیر عامل شرکت پیامی صادر نمود. متن پیام به شرح ذیل می باشد.

((انا لله وانا الیه راجعون))
خانواده معزز و محترم شهیدان علی اکبر و حمید ابراهیمی مقدم :
بی شک آنان که عمری خدمت خلق کرده اند وبرآستانه حضرت حق به جهت شکرانه نعماتش بی ریا سجده بندگی سائیده اند ، با تربیت و تقدیم فرزندانی معطر به عطرایثار و شهادت به بوستان باعظمت شهادت جایی جزرضوان خداوندی را مکان نیست ، ولیکن باتمام این وجود فقدان چنین بزرگوارانی برای عزیزان حق شناسی چون شما بسی سخت و دشواراست .
لذا با نهایت تاسف و تاثرهجران این باغبان فرزانه و بی ادعای بوستان شهادت ، زنده یاد : حاج حسین ابراهیمی مقدم را به شما و سایر بازمانگان تسلیت عرض می کنم و همنشینی آن بزگوار را با سالار شهیدان حضرت سیدالشهداء (ع) در بهشت برین وطول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی وحسن عاقبت شان را از درگاه خداوند منان مسئلت دارد .

((والعاقبه للمتقین))
محمدجواد عسکری
مدیرعامل و فرمانده پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص)
شرکت سنگ آهن مرکزی

با حضور بانوان شرکت سنگ آهن “همایش کوه پیمایی” برگزارشد

بمناسبت بیست و نهم روز ملی هوای پاک همایش کوه پیمایی توسط بانوان شرکت سنگ آهن برگزار شد…

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، از سال ۱۳۷۴ روز ۲۹ دی ماه در کشورمان به عنوان روز ملی هوای پاک اعلام گردیده است و در دنیا روز هوای پاک تحت عناوین مختلف از جمله روز بدون خودرو، روز بدون دود و … نامگذاری شده و در همین زمینه اقدامات خاصی در این روز برای تنویر افکار عمومی صورت می گیرد. شرکت سنگ آهن مرکزی نیز مطابق با سنوات گذشته و در راستای افزایش سطح آگاهی های عمومی در حوزه محیط زیست اقدام به برگزاری همایش کوه پیمایی نموده است. این مراسم که با همکاری شرکت سنگ آهن و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در روز پنج شنبه ۱ بهمن ماه و با شعار نقش من در حفظ هوای پاک چیست در منطقه حفاظت شده كوه بافق با حضور جمعی از بانوان شاغل شرکت برگزار گرديد. هدف از برگزاری این مراسم علاوه بر آشنایی افراد با جاذبه های گردشگری کوه بافق تأکید بر حفاظت و صیانت از محیط زیست و مقوله هوای پاک و داشتن آسمانی آبی که حق همگانی است می باشد.

 

کوه پیمایی بانوان

 

متن پیام تسلیت امام جمعه بافق بمناسبت درگذشت پدر شهیدان ابراهیمی مقدم

بمناسبت درگذشت پدر شهیدان ابراهیمی مقدم امام جمعه بافق پیامی صادرنمود. متن پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وبشرالصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انالله واناالیه راجعون
خانواده معظم ومعزز شهیدان علی اکبروحمید ابراهیمی مقدم
باسلام وتحیت
درگذشت مرحوم مغفور آقای حاج حسین ابراهیمی مقدم رحمت الله علیه موجب تاسف وتاثرگردید
اینجانب مصیبت وارده رابه خانواده محترم وسایربستگان،آشنایان ودوستان تسلیت گفته،برای آن مرحوم و فرزندان شهیدش علو درجات و برای بازماندگان صبرجمیل و اجرجزیل آرزومندم.
سیدجواد سلیمانی بافقی
امام جمعه شهرستان بافق

فیلم سینمایی “بازگشت لوک خوش شانس” بر پرده سینما قدس آهنشهر

خلاصه داستان فیلم : فیلم سینمایی بازگشت لوک خوش شانس اولین فیلم وسترن سینمای ایران میباشد که با موضوع کودک و نوجوان پیش خواهد رفت

looke-khoshshans

به گزارش بافق پویا به نقل از  مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی،فیلم سینمایی “بازگشت لوک خوش شانس” ساخته مجید کاشی فروشان، در گروه سنی کودک و نوجوان از امشب نهم دیماه بمدت ۱۰ شب از ساعت ۱۸:۳۰ در سنما قدس آهنشهراکران می شود.
کارگردان:مجید کاشی فروشان
بازیگران:قدرت‌الله ایزدی ، فتحعلی اویسی، سیاوش خیرابی ……..
خلاصه داستان فیلم : فیلم سینمایی بازگشت لوک خوش شانس اولین فیلم وسترن سینمای ایران میباشد که با موضوع کودک و نوجوان پیش خواهد رفت …

 

کلیپ / راهپیمایی 13 آبان 1394 – بافق

راهپیمایی ۱۳ آبان ۱۳۹۴ – بافق

دانلود فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

فیلم / شام غریبان محرم 1394 – بافق

مراسم شام غریبان امام حسین (ع) – محرم ۱۳۹۴
صحن امامزاده عبدالله (ع) بافق

دانلود فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

فیلم / ششمین جلسه گزارش دهی کارگروه مطالبات مردمی بافق

ششمین جلسه گزارش دهی کارگروه مطالبات مردم و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در تاریخ ۹۴/۷/۱۷ در مسجد جامع بافق برگزار شد

دانلود فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

فیلم / برش بزرگترین کیک استان یزد در بافق

بزرگترین کیک استان یزد به طول ۸.۵ متر به مناسبت عید غدیر خم به همت جوانان هیئت خیمگاه بافق بریده و پخش شد.

دانلود فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

فیلم نهمین دوره مسابقات مانور امداد و اطفا حریق در بافق

نهمین دوره مانور امداد و اطفا حریق در بافق برگزار شد / فیلم

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

کلیپ معدن d19 حق بافق است+لینک دانلود

کلیپی با موضوع “معدن d19 حق بافق است” در گروه های مختلف شبکه های اجتماعی و فضای مجازی پخش گردیده که لینک آن خدمت کاربران محترم سایت عرضه می شود:

http://www.aparat.com/v/kNO93

مستند چشم های در انتظار…

در شب انتظار عشق، بیاییم چشم انتظاریمان را تقسیم کنیم

بیاییم دلی را شاد کنیم .

بیاییم بگوییم که در شب چشم انتظاری محبوبمان، چشم انتظاری بنده ای را پاسخ گفته ایم و بی تفاوتش نبوده ایم.

در آستانه میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، سایت خبری تحلیلی بافق پویا با همکاری اداره بهزیستی شهرستان بافق تقدیم می کند:
مستند چشم های در انتظار…
روایتی از زندگی یکی از محرومین شهرستان بافق
لطفا به جهت کمک به این خانواده در انتشار این کلیپ کوشا باشید
اجرکم عندالله…

لینک دانلود :
http://www.aparat.com/v/H2RL6

 

در صورتی که با موبایل اقدام به دیدن فیلم کرده و با مشکل مواجه شده اید حتما از مرورگر chrome استفاده نمایید

کلیپ تولیدی ” انتظار” ویژه برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان در بافق + لینک دانلود

کلیپ زیبا و قابل تأمل “انتظار” ویژه برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در بافق توسط کانون فرهنگی تبلیغی آیت الله حاج شیخ محمدتقی بافقی (ره) تولید شده که خدمت کاربران محترم سایت عرضه می شود.

لینک دانلود :
http://www.aparat.com/v/D2JF9

مستند پایش در خصوص فولاد بافق + فیلم

به گزارش بافق پویا، برادران ابویی کارآفرینان نمونه کشوری، یکشنبه شب در برنامه پایش از مشکلات اولین طرح فولاد سازی واگذار شده به بخش خصوصی گفتند و در مستندی که در این برنامه پخش شد، کامیون های حامل سنگ آهن خام را مشاهده می کنید که در حال حمل این سنگ ها به صدها کیلومتر آنطرف تر از معادن سنگ آهن شهرستان بافق هستند، در حالیکه بعد از ۴۰ سال از استخراج سنگ آهن، هنوز کارخانه جوارمعدنی در کنار این معادن احداث نشده و حالا که بخش خصوصی آمده سرمایه گذاری کند ….خودتان فیلم را مشاهده کنید

[jwplayer mediaid=”8495″]

تاراج ریگزار بافق

سومین گزارش تصویری سایت خبری تحلیلی بافق پویا
با موضوع: تاراج ریگزار بافق

سومین گزارش تصویری سایت خبری تحلیلی بافق پویا
با موضوع: تاراج ریگزار بافق
لینک کلیپ در آپارات:
http://www.aparat.com/v/RD2bz

 

دومین کلیپ خبری بافق پویا : بحران عدم حضور متخصص رادیولوژی در بافق

دومین کلیپ خبری سایت خبری تحلیلی بافق پویا

موضوع : بحران عدم حضور متخصص رادیولوژی در بافق

ادامه خواندن “دومین کلیپ خبری بافق پویا : بحران عدم حضور متخصص رادیولوژی در بافق”