اگر برودت هوا مزاحمتی ایجاد نکند جاده بافق یزد طبق موعد مقرر به پایان خواهد رسید

صبح امروز مدیرکل راه وشهرسازی استان یزد و هیات همراه با سرپرست فرمانداری بافق دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست فرمانداری بافق نیز در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، تکمیل بزرگراه بافق- یزد را یکی از اولویت های اساسی مردم بافق عنوان کرد و برلزوم توجه ویژه در بهره برداری کامل از این پروژه تاکید نمود.

محمد زاده رحمانی همچنین در ادامه به بیان موضوعاتی از جمله واگذاري و رفع موانع احداث ميدان ميوه و تره بار، نهايي كردن شهرك كارگاه هاي مزاحم شهري و واگذاري زمين از سوي اداره كل راه و شهرسازي به شهرداري جهت طرح هاي عمراني پرداخت که با ارائه گزارش توجيحي از سوي شهردار بافق، مدیرکل راه و شهرسازی استان در این زمینه قول مساعدت و پیگیری داد.

در ادامه این دیدار مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در این نشست به بیان گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در راستای تکمیل قظعه سوم از بزرگراه بافق- یزد پرداخت و اظهار داشت: یکی از مهمترین پروژه های عمرانی استان، قطعه سوم بزرگراه یزد- بافق می باشد که خوشبختانه امروز آسفالت ۱۵ کیلومتر بزرگراه به اتمام رسید و خط کشی و استقرار تابلوها در حال انجام است که در چند روز آینده زیر بار ترافیکی می رود.

محمد رضا نقصان محمدی افزود: امروز جبهه جدید كاري از سمت یزد به بافق شروع و عملیات خاکریزی پشت پل ها آغاز شده و ماشین آلات مستقر می باشند و در سطوح مسطح نيز عملیات تسطیح برداری انجام مي شود و به طور كلي در سه جبهه در حال کار می باشيم.

وی ابراز امیدواری کرد: اگر مسائل جوی همانند برودت هوا و بارندگی در طول اجرا مزاحمتی ایجاد نکند این پروژه طبق موعد مقرر به پایان خواهد رسید.

نقصان محمدی همچنین از تلاش و پیگیری روزانه سرپرست فرمانداری بافق و دیگر مسئولان شهرستان که در اجرای این پروژه همکاری دارند، قدردانی کرد.

گفتنی است شهردار، رییس شورای اسلامي شهر، رییس اداره راه و شهرسازی و مشاور عمرانی فرماندار بافق نیز در این جلسه حضور داشتند.

روابط عمومی فرمانداری بافق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.