انقلاب اسلامی ایران در تاریخ انقلاب‌های جهان بی‌بدیل است

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی روز چهارشنبه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر اظهار داشت:به اذعان همه تحلیل‌گران و سیاستمداران اردوگاههای شرق و غرب، هیچ انقلابی به اندازه انقلاب اسلامی ایران تاثیرگذار نبوده و خیزش اسلامی کشورهای مسلمان در سالهای اخیر الهام گرفته از نهضت و قیام امام خمینی (ره) بوده است.
امام جمعه بافق گفت: هر چند امام‌خمینی (ره) همیشه در دل‌ها زنده است ولی باید در این ایام بیش از پیش از امام راحل سخن گفته شود.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری یک عالم مجاهد که در میان علما بی‌نظیر بود توانست با ایمان به خدا و پشتوانه ملت اسلامی ریشه طاغوت و استبداد را بخشکاند و مردم را از ظلم و ستم رهایی بخشد.
امام‌جمعه بافق با بیان اینکه ما باید بیشتر راجع به ویژگی‌ها و صفات بارز امام‌خمینی(ره) سخن بگوئیم تصریح کرد: ضرورت دارد در کلاس‌های درس برای نوجوانان و جوانان، امام را آن گونه که هست معرفی کنیم تا این قشر بیشتر با آرمانهای بنیان گذار انقلاب آشنا شوند.
وی ایام دهه فجر را فرصتی مناسب برای ارائه دستاورد های انقلاب در تمام عرصه ها عنوان کرد و افزود: مقایسه فعالیت های عمرانی،کشاورزی و صنعت، فرهنگی، ورزشی ،آموزشی ، هوا فضا، پزشکی ، تحقیقاتی ، علمی وفن آوری در دوران انقلاب و قبل از آن باید برای همگان بازگو شود تا نسل کنونی بداند کجا بودیم و الان به چه دستاوردهایی رسیده ایم.
سلیمانی به نقش ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب در پیشبرد انقلاب اشاره و بیان کرد: اگر درایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود و آگاهی بخشی و بصیرت در جامعه صورت نمی گرفت اکنون کشور اسلامی ایران مانند اکثر کشورهای منطقه درگیر جنگ و خون ریزی بود.

ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.