خانه هلال در روستای بساب راه اندازی شد

خانه هلال در روستای بساب در شهرستان بافق در راستای خدمت رسانی به مردم در مواقع لزوم راه اندازی شد.

به گزارش تابناک یزد ، زهرا نیکخواه، مسؤول خانه هلال بساب اظهار داشت: بر اساس طرح پیشنهادی دولت در راستای صدور مجوز تأسیس خانه هلال در استان ها و شهرستان های کشور، هلال احمر استان یزد به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص منطقه سبزدشت اقدام به راه اندازی خانه هلال در یکی از روستاهای این منطقه کرد.
وی افزود: بساب نزدیک ترین روستا با فاصله ۲۵ کیلومتر به کوهبنان در استان همجوار است و با توجه به اینکه کوهبنان از مناطق زلزله خیز به شمار می روند، خانه هلال بساب با هدف امداد و نجات در مواقع لزوم به ویژه در زمان بحران و کمک رسانی به مردم راه اندازی شد.
نیکخواه با اشاره به مسؤولیت خود در خانه هلال بساب یادآور شد: اقدامات لازم در زمینه تأمین نیرو و آموزش افراد همچنین تجهیز کامل خانه هلال انجام شده و در حال پیگیری امور برای ارائه خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم هستیم.
مسؤول خانه هلال بساب که به کار پرستاری و مامایی در مرکز بهداشت بساب نیز مشغول است، در مورد خدمت رسانی در ایام نوروز نیز بیان کرد: در ایام عید نوروز به صورت شبانه روزی هم در چادر امداد نجات با هدف امداد و راهنمایی مهمانان نوروزی و هم در مرکز بهداشت بساب در راستای ارائه خدمات مطلوب به بیماران و در امر بهداشت و درمان و فوریت های پزشکی در خدمت مردم منطقه سبزدشت و مهمانان نوروزی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.