مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق خواستار تعامل بیشتر رسانه ها بعنوان پل ارتباطی برای ارایه خدمات بیشتر و معرفی پتاسیلهای موجود در بخشهای مختلف استان شد .

رضا فلاح مبارکی مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق خواستار تعامل بیشتر رسانه ها بعنوان پل ارتباطی برای ارایه خدمات بیشتر و معرفی پتاسیلهای موجود در بخشهای مختلف استان شد .

به گزارش بافق پویا به نقل از یزد فردا جلسه هم اندیشی خبرنگاران آزاد صدا و سیمای استان یزد که در بافق برگزار شد ، مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق با حضور در در این جلسه ضمن خیر مقدم به به خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای استان به گفتگو و تبادل نظر با معاون خبر صدا و سیمای استان یزد پرداخت .
image_134566
رضا فلاح مبارکی ، ضمن تقدیر از انعکاس خوب خبرهای شهرستان بافق توسط محمد علی عبداللهی ، خبرنگار آزاد شهرستان بافق خواستار تعامل بیشتر برای رسانه ایی کردن پتاسیلهای این شهرستان شد .

فلاح مبارکی با اعلام اینکه امسال برنامه زنده شبکه استانی یزد ، تحویل سال نو از شهرستان بافق و به میزبانی سنگ آهن مرکزی بافق گفت : امیدوارم با تعامل بیشتر بتوان خدمات بیشتری را به مردم ارایه داد .

مدیر روابط عمومی سنگ آهن بافق تعامل بین معدن ، صنعت و رسانه ها را از جمله راهکارهای توسعه همه جانبه در استان یزد دانست و گفت : صنایع و معادن استان باید با استفاده از رسانه ها و با معرفی پتاسیلهای تولیدذی و گردشگری استان فضای مناسب برای توسعه پایدار فرهنگی و اقفتصادی فراهم نموده و در این راستا همراه با رسانه ها و مدیران ارشد استان گام برداند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.