ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی بافق به اداره در سال جدید

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان یزد در حاشیه سفر خود به روستای شادکام از ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی بافق به اداره خبر داد.

فاطمه دانشی یزدی با بیان اینکه با وجود رییس جدید تغییر و تحولی عظیمی در میراث بافق ایجاد شده است اظهار داشت: تمام تلاش و همت بر این است تا با دریافت امتیازهای لازم نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بافق به اداره ارتقاء پیدا کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد افزود: پیگیری مرمت بافت های تاریخی و ابنیه و تعدد آثار ثبتی می تواند در راستای کسب امتیاز لازم کارگشا باشد و خوشبختانه با همت لیلی رنجبر رییس جدید این امر بزودی میسر می شود.

دانشی افتتاح بازارچه صنایع دستی و از طرفی دیگر توجه به مناطق هدف گردشگری را از جمله دیگر امتیازات دانست.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود رسالت رسانه ها در معرفی جاذبه گردشگری و ظرفیت های شهرستان را مهم و مثمر ثمر عنوان کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در پاسخ به اینکه دستاورد معاون رییس جمهور به یزد در رابطه با میراث چه بوده است تصریح کرد:نماینده مردم در حوزه انتخابیه مهریز نامه های مکتوب در ارتباط با تخصیص اعتبار در رابطه با تامین زیر ساخت لازم گردشگری و ترمیم بافت های تاریخی و… را تحویل دکتر احمدی پور داد.

وی ادامه داد: معاون رییس جمهور نیز با توجه به شعار سال مبنی بر «نوروز متفاوت» قول تخصیص اعتبار به منظور تامین زیر ساخت و مرمت بناها به شهرستان های حوزه انتخابیه مهریز را داد.

دانشی همچنین افتتاح دو اقامتگاه بوم گردی در شهرستان بافق را اتفاقی خوب و ارزنده بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.