فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: ما تعامل داریم ولی نه با شیطان بزرگ

به گزارش بافق پویا به نقل از بافق خبر؛ با حضور فرمانده سپه الغدیر استان یزد، امام‌جمعه بافق، فرماندار و مسئولین ادارات این شهرستان آیین تودیع و معارفه فرمانده بسیج ناحیه بافق برگزار شد.

سردار فتوحی گفت: بحث آشتی ملی حاصل تفکر دانشکده امنیت ملی آمریکا است. ملت ایران شعار تعامل با آمریکا را با مرگ بر آمریکا پاسخ داد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در ادامه گفت: امروز دشمن در جنگ سخت شکست‌خورده و نقشه‌های دشمن در خاورمیانه و آسیای مرکزی نقش بر آب‌شده است اما نقشه معاویه با فتنه‌ای دیگر و بانامی دیگر شروع‌شده است.

سردار فتوحی اظهار داشت: امروز تفکر غرب‌گرا بافرهنگ دیپلماسی غرب آشتی ملی را عنوان کرده است باید بدانیم که پشت این آشتی ملی تفکر دانشکده امنیت ملی آمریکا است و بداند اگر دیروز با شعار با قرآن نمی‌جنگیم سر دادند و قرآن سرنیزه کردند و صحنه نبرد را تغییر دادند امروز نمی‌توانند شما شعار تعامل با امریکا را سرنیزه کنند ملت ایران جواب این تعامل را با شعار مرگ بر امریکا خواهد داد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد بیان کرد: ما تعامل داریم ولی نه با شیطان بزرگ و عاملان فتنه و کسانی که فرهنگ دیپلماسی غر ب گرا دارند. شما می‌خواهید آمریکای جنایتکار را بزرگ و اعلام کنید با ما جنگ دارد آمریکا نمی‌تواند کشور خود را مدیریت کند شما می‌گویید می‌خواهد با ما بجنگد.

سردار علی‌اکبر فتوحی در ادامه اظهار داشت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از هوا و دریا و زمین با آمادگی کامل از این مرزوبوم حفظ و حراست خواهند کرد.

فرمانده سپاه الغدیر استان گفت: در فرماندهی جلوه‌ای از رهبری وجود دارد هر کشوری که رهبری بزرگ دارد از قدرتی بزرگ برخورداراست زیرا بزرگی این رهبر در ملت تکثیر و تفسیر می‌شود جوامعی که رهبران بزرگ دارند تک‌تک مردمش بزرگ می‌باشند و این رهبری امروز در جهان در یک کشور است آن‌هم مقام معظم رهبری می‌باشند.

سردار فتوحی گفت در ادامه به شرایط امروز جهان اشاره و بیان داشت: امروز ما در شرایط خطیر، تاریخی و منحصربه‌فردی زندگی می‌کنیم زیرا تاریخ اسلام، غرب و جهان در فراز و نشیب‌های چرخشی و راهبردی قرارگرفته و سپاه باید میدان‌دار این تحول باشد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پایان گفت: فضای فعلی و آینده نظام و انقلاب اسلامی و نقشی که سپاه در چنین موقعیتی بر عهده دارد مستلزم داشتن فرماندهان و نیروهای بسیار توانمند، بصیر، آینده‌نگر و با بینش و نگرش و شناختی راهبردی باشد. واژه بسیج برای همه قدرت‌های جهان امروز شناخته‌شده است جهان قدرت بسیج را رسمیت می‌شناسد و ما باید چهره بسیج را در جامعه تبیین کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.